Placení & Poštovné

Způsoby úhrady za objednané zboží

 • Pomocí dobírky, platba u kurýra PPL hotovostně i bezhotovostně a pouze v ČR – na pokladně výdejního místa hotovostně i bezhotovostně). Dobírka je za příplatek k poštovnému ve výši 19,0Kč nebo 0,72 euro (€);
 • Pomocí platební brány (Comgate) - platební karty MasterCard, Visa a bankovní tlačítka;
 • Bankovní převod – platba přímo na náš bankovní účet.

Informace k platbě za objednávku na náš bankovní účet:

 • pro České zákazníky: 1015526456/5500 (Raiffeisenbank)
 • pro Slovenské zákazníky: IBAN CZ0220100000002900354858 (Fio Banka v ČR). Učet je veden v euro (€), můžete dělat úhradu v euro (€) nebo i v české koruně (Kč).

Variabilní symbol je vždy číslo faktury! Do poznámky můžete zadat Vaše příjmení (není podmínkou).

Význam pojmů*
*Platba hotovostně – znamená že za objednané zboží uhradíte až když zboží přebíráte od kurýra = úhrada zboží na DOBÍRKU.
*Bezhotovostní platba – znamená že objednané zboží uhradíte předem, a to přímým převodem na náš bankovní účet nebo Vaší platební kartou (Visa, MasterCard), při platbě přes platební bránu můžete využít i tzv. platební tlačítka různých bank.

Způsoby dopravy a poštovní poplatky za objednané zboží

 • Pro zákazníky z České republiky zajišťuje doručení na adresu a doručení na místo vyzvednutí kurýrní společnost PPL;
 • Pro zákazníky ze Slovenska je doručení na adresu realizováno prostřednictvím kurýrní společnosti PPL a jejího partnera na Slovensku.

Poplatky/Poštovné bez ohledu na rozměr, nebo hmotnost: 

 • Pro zákazníky z České republiky poplatek při doručení na adresu 79,0Kč nebo zdarma při objednání nad 1000,0Kč a při doručení na výdejní misto 69,0Kč nebo zdarma při objednání nad 1500,0Kč;
 • Pro zákazníky ze Slovenské republiky poplatek za doručení 109,0Kč (4,14€) nebo zdarma při objednání nad 1500,0Kč (60,0€).

Informace ohledně poštovného při doručení do jiných státu EUPoštovné do zemí EU je dojednáváno individuálně dle hodnoty a hmotnosti zásilky a dle cílové země, orientačně je to min. 6,0 euro (€) a max. 10,0 euro (€). Poštovné v rámci EU nikdy nepřesáhne 10,0 euro (€)! Pokud budete objednávat do EU vyberte jako způsob dopravy v nákupním košíku "PPL kurýr pro ČR", následně poštovné upravíme.

Dodací lhůta a způsob dodaní

 • Doba doručení v ČR je 1-2 pracovní dni;
 • Doba doručení na Slovensko 2-3 pracovní dni;
 • Doručování do jiných zemí EU trvá kolem 5 dnu.

Zasíláme kurýrní službou PPL v ČR a jejího partnera na Slovensku, kurýr kontaktuje zákazníka na mobil chvíli před doručením. Datum doručení i čas nebo adresa pro doručení se dá změnit zákazníkem přímo u kurýrní služby po zadání sledovacího čísla zásilky. Pokud zákazník nemůže zásilku převzít v den doručení, dodání se bude opakovat příští den, bez doplatku.
Zasíláme také s doručením na výdejní místo Uloženky, kde si zákazník vybere výdejní místo nejblíž ke svému bydlišti a pak si zásilku na místě výzvědné. Doba uložení na výdejním místě je 7 dnů.
Lhůta dodání k zákazníkovy jsou (nejdéle) dva dny ode dne odevzdání zásilky z našeho skladu kurýrní službě. 80 % zásilek je doručeno na druhý den po odevzdání kurýrní službě.
Příklad: zákazník si objedná zboží v pondělí odpoledne, v úterý je zásilka zabalena a odevzdána kurýrní službě, ve středu je zásilka doručena zákazníkovi. Doručování do SR trvá o jeden pracovní den déle! Doručování do jiných zemí EU trvá o dva pracovní dny déle.

Daňový doklad – faktura (účtenka)

Fakturu zasíláme pouze elektronicky jako přílohu e-mailu, a to hned v prvním emailu který od nás dostanete. Pokud budete fakturu někdy dodatečně potřebovat, kdykoli Vám ji zašleme ve formátu pdf. Pro reklamaci, odstoupení, nebo výměnu nemusíte u nás fakturu přikládat k žádostem! (Fakturu již máme nahranou v systéme s Vaší objednávkou).
Do SR prodáváme zboží pouze včetně DPH.

Máte dotaz?

SMS servis: +420 778 099 313 (většinou nepřijímáme telefonické hovory, pouze SMS zprávy);
E-mail: vertaza.group@gmail.com;
Význam pojmů*- SMS servis znamená, že nás lze kontaktovat SMS zprávou a následně odpovíme telefonicky, SMS, nebo e-mailem.


Naším poskytovatelem platební brány je společnost ComGate Payments, a.s. - odkaz

comgate logo

Podporované platební metody – platby kartou a platebními tlačítky bank.

Kontaktní údaje na společnost ComGate Payments, a.s. včetně telefonního čísla a e-mailové adresy pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267