Odstoupení od KS.

Žádosti o odstoupení od kupní smlouvy a reklamace

Záruční lhůta na zboží je 24 měsíců, lhůta pro vyřízení reklamace je maximálně 30 dnů.

Právo zákazníka na vrácení zboží – odstoupení od kupní smlouvy je 14 dnů ode dne kdy zákazník převzal zboží. Lhůta pro vrácení peněz na účet zákazníka je 14 dnů ode dne kdy jsme obdrželi jeho žádost o vrácení (kompletní, včetně čísla účtu). Upozorňujeme pouze na to, že zboží musí být vráceno neporušeno, nepoškozeno, nemusí být v původním obalu.

K odstoupení i k reklamaci je vhodné (ale není nutné) přiložit tiskopis A5, který vkládáme do každé zásilky (jednou a nevyplněný). Zákazník tiskopis vyplní a přiloží k žádosti. Pokud tiskopis již nemáte, napište nám, zašleme Vám ho obratem. Tiskopis je jednoduchý formulář kde zákazník vypíše své jméno, adresu, kontakt a zaškrtne políčka pro odstoupení nebo reklamaci a napíše případně číslo účtu pro vrácení peněz. (vyplnění trvá 2 minuty)

Možnost odstoupení od kupní smlouvy má své výjimky, ze zákona není poskytována pro spodní prádlo, rychlo se kazící potraviny nebo také na knížky. 

Poštovné náklady při odstoupení od kupní smlouvy nebo při reklamaci zboží každá strana platí samá, a proto zákazník sám může zvolit způsob jak ma vrátit zboží.

Chcete odstoupit od kupní smlouvy nebo vyměnit zboží, tady mate jednoduchý pokyn

  1. Zákazník vyplní formulář, který měl v zásilce nebo e-mailem požádá o novy. Taky může stáhnout formular z naše stránky: 1.Soubor CZ ; 2.Soubor SK. Chceme vas upozornit, že nemusíte používat náš formulář, můžete důvod odstoupeni nebo reklamací popsat volně na papíru jenom poprosíme vas upřesnit informace o objednávce (číslo objednávky, jméno a příjmení zákazníka a podobné).
  2. Vyplněny formulář vložíte do obálky se zbožím a pošlete na naši adresu:

Adresa pro vrácení nebo reklamaci zboží je: Vertaza Group, Nedbalova 2414/5, Karviná 73506, ČR. Vracet můžete státní poštou nebo kteroukoliv kurýrní společností.

V rámci odstoupení od kupní smlouvy vracíme CELOU Vámi zaplacenou částku – čili cenu za zboží, poštovné i dobírkové!

SMS servis: +420 778 099 313 (většinou nepřijímáme telefonické hovory, pouze SMS zprávy), e-mail: vertaza.group@gmail.com, SMS servis znamená, že nás lze kontaktovat SMS zprávou a následně odpovíme telefonicky, SMS, nebo e-mailem.

 

Vertaza Group sro - Ocenění "Prověřená společnost v ČR" za rok 2016.