Benton PHA (Tester) Peeling Gel

Jemný peeling s dvojím účinkem, který šetrně odstraňuje zrohovatělé epidermální buňky, zlepšuje mikroreliéf a stimuluje aktivní obnovu.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: 379
10 Kč 10 Kč / 1 ks
Benton PHA (Tester) Peeling Gel
Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
na jakoukoliv adresu nebo výdejní místo v ČR
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
PPL Parcelshopů a Parcelboxů po celé ČR

151fd8940630b66f21253fddfa15a80c

Jemný krémový peelingový gel Benton PHA na bázi polyhydroxykyselin šetrně odlupuje odumřelé buňky na povrchu pleti, dodává jí rovnoměrnější tón a texturu, bojuje proti jejímu ochabování a urychluje její obnovu. Dodává pleti hladší a zářivější vzhled, zlepšuje vstřebávání a účinnost ostatních přípravků péče o pleť.

Peelingový gel kombinuje dva typy exfoliace: mechanickou exfoliaci v podobě přírodní celulózy a chemickou exfoliaci díky obsahu kyseliny laktobionové. Díky své zvláštní struktuře a velké velikosti molekul je kyselina laktobionová jednou z nejméně dráždivých chemických exfoliantů. Působí na povrch pokožky, rozpouští bílkovinné vazby, které udržují zrohovatělé buňky, a drobné částečky celulózy v gelu je pomáhají odstranit spolu s přebytečným kožním mazem.

Dalšími výhodami kyseliny laktobionové jsou její vysoké hydratační vlastnosti a schopnost posilovat ochrannou bariéru pokožky. Pro prevenci podráždění a zklidnění pokožky obsahuje výtažek z květů chryzantémy s antiseptickými a protizánětlivými účinky, zatímco ceramidy a kyselina hyaluronová zabraňují vysoušení a ztrátě vlhkosti.

Účinné látky laktobionického peelingového gelu:

  • kyselina laktobionová exfoliuje odumřelé kožní buňky, podporuje hydrataci.
  • Přírodní celulóza poskytuje neabrazivní fyzikální peeling
  • Extrakt z květů chryzantémy snižuje zarudnutí a svědění a má vysoký antioxidační potenciál.
  • ceramid NP obnovuje přirozenou lipidovou vrstvu, zlepšuje hydrataci pokožky
  • hyaluronát sodný zabraňuje ztrátě vlhkosti

Peeling má krémovou texturu a po umytí nezanechává na pokožce žádný film. Díky svému jemnému a šetrnému působení se doporučuje pro suchou, citlivou a reaktivní pleť s projevy kuperózy a růžovky. Nezvyšuje fotosenzitivitu, a proto se může používat i v létě, pokud se používá opalovací krém.

Neobsahuje parabeny, alkohol, umělá barviva a parfémy. Není testováno na zvířatech.

Způsob použití

Naneste malé množství gelu suchýma rukama na předem vyčištěný a suchý obličej, rovnoměrně rozetřete v tenké vrstvě a vyhněte se oblasti očí a rtů.

Konečky prstů jemně masírujte obličej, dokud se gel nezačne stáčet do malých kuliček. Pokračujte v masáži po dobu 1-2 minut a věnujte zvláštní pozornost oblastem se zvýšenou tvorbou kožního mazu a rozšířenými póry; opláchněte teplou vodou. Doporučuje se používat 2-3krát týdně.

Složení

Voda, celulóza, pentylenglykol, kokokaprilát/kaprát, glycerin, extrakt z květů chryzantémy, ceramid NP, hyaluronát sodný, dikalium glycyrrhizát, kopolymer akryloyldimethyltaurát amonný/vinylpyrrolidon, Kyselina laktobionová, alantoin, propanediol, kaprylový/kaprlový triglycerid, hydrogenovaný lecitin, fytosterol/oktyldodecyllaurylglutamát, glukonát sodný.

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkt - Tester
Vyrobeno v: KOREA