30 Minutový Aktivátor Mladosti 2x25ml

Značka: ZenBio

Účinný gel s kolagenem a kyselinou hyaluronovou.

 
Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: 366
518 Kč –26 % 379 Kč 379 Kč / 1 ks
30 Minutový Aktivátor Mladosti 2x25ml
Značka: ZenBio
AktivatorMolodostiFORe shop3
Akce Tip
518 Kč –26 %
Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
na jakoukoliv adresu nebo výdejní místo v ČR
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
PPL Parcelshopů a Parcelboxů po celé ČR

Výhodné dvojbalení 2x25ml!

30 minutové sérum Aktivátor Mladosti

Je účinné sérum vhodné pro všechny typy pleti. Kyselina hyaluronová pečlivě vyhladí a vypne Vaši pleť, vyhladí vrásky a kolagen poskytne pokožce hebkost, hladkost a pružnost. Bez konzervačních látek! Bez barviv, a různých stabilizátorů. Jenom to nejlepší pro Vaši pleť.  

Toto průhledné sérum nabízíme pod označením jako "oční krém", protože je ideální pro boj s vráskami kolem očí, ale výtečně funguje také kolem koutku úst nebo na čele. Toto sérum by se mělo používat pouze na konkrétních místech – není zcela vhodné používat ho plošně na celou tvář a krk, protože obsahuje vysokou koncentraci kyseliny hyaluronové a může způsobit zčervenání pokožky (které zmizí běžně během 20-30min.)

Pouze za 30 minut se Vaše pokožka vyhladí, vypne a získá mladistvější vzhled!

Jemné vrásky zmizí a hlubší se výrazně zmírní, vše do 30 minut.

Na aplikované sérum lze nanášet další kosmetiku!

Kombinace séra s kolagenem také sníží reakci pleti na kyselinu hyaluronovou, použití, které způsobuje dočasné zčervenání pleti, tato kombinace nám umožnila vytvořit sérum s mnohem vyšším obsahem účinných látek – obsah kyseliny hyaluronové až 4,2%.

Kyselina hyaluronová aplikovaná ve formě pleťového gelu si hravě poradí s vráskami, pokud obsahuje kombinaci nízkomolekulární a vysokomolekulární (Makro a Mikro) kyseliny hyaluronové. Velké molekuly rozvinou svůj objem v mělčích strukturách kůže, menší molekuly jdou hlouběji. Kyselina hyaluronová je sice hydratační ale váže na sobě vodu a propůjčí ji dále tkáním, které ji potřebují – například kolagenu. Hromadění vody má jemně "vysušující" efekt na pleti, ačkoli uvnitř kůže nasakuje jako "houba" a hydratuje tkáň. Efekt způsobuje především gel s kyselinou hyaluronovou, protože kyselina hyaluronová v gelu je vysoce koncentrovaná. Kyselina hyaluronová stmeluje vrstvy pojivové tkáně a například zabraňuje látkám a bakteriím pronikat přes tkáň.

Kolagen je jednou z nejdůležitějších bílkovin v těle, protože se nachází v mnoha částech těla, od kůže a kloubů až po kosti a svaly. Funguje jako primární protein na podporu pojivové tkáně v celém těle. Kolagen dodává kůži pružnost, tato se stává silnější, zdravější a pevnější. Kromě vyhlazení a omlazení pokožky je v této formě schopný i léčit nedokonalosti jako vyrážky a akné a to i v chronických případech.

Kolagen a kyselina hyaluronová jsou základní stavební prvky kůže. Kyselina hyaluronová udržuje kolagen vlhký a elastický, následkem čehož je pleť pevná a jemná. Díky pravidelnému používání je pleť viditelně pevnější a vrásky jsou vyplněny, a tím i méně výrazné. Vlivem zvýšeného obsahu vlhkosti tak může optimálně plnit svou ochrannou funkci a je tak díky tomu optimálně chráněna před podrážděním a vnějšími vlivy. Zmizí pocit vysušení.

Balení: 2 x 25 ml.

Naše kozmetika neobsahuje škodlivé chemické konzervanty jako například kyselinu benzoovú. Balení kyseliny hyaluronové je konzervováno látkou Cosgard, která byla schválen evropským institutem EKOCERT jako látka vhodná pro použití v BIO kosmetice!

Složení (INCI): Aqua, Glycerin, Sodium Hyaluronate 4,2%, Hydrolyzed (Marine) Collagen 1,8%, Malpighia Glabra fruit extract 1%, Niacinamid (vit. B3)cosgard (cosgar je konzervant s mezinárodní bio certifikací ekocertem).